Czas na zmiany. Premierowych odcinków Strefy Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom w przewidywalnej przyszłości nie będzie. Będzie za to NAJWAŻNIEJSZE – mój podcast na żywo o zbliżonej tematyce. Zapraszam już w czwartek 7 września o 21 – do słuchania, komentowania i pytań!

Nie będę ukrywał, że spodziewałem się dnia, w którym napiszę wpis z połową powyższego tytułu. Drugą część jeszcze miesiąc temu miałem nieprzemyślaną.

Akurat wstałem od stołu, przy którym jedliśmy rodzinny sierpniowy obiad, gdy zadzwonił telefon. Widząc kto dzwoni domyślałem się ważnej informacji. 

Odebrałem. Komunikat był prosty: Strefa Rodzica nie będzie miała premierowych audycji po wakacjach, może wrócą w nowym roku. 

Najpierw pomyślałem, że wreszcie odzyskam trochę wolnego czasu. Potem, że jednak będzie mi tych audycji brakowało. Chwilę później, że to szansa na stworzenie podcastu online, z którym dotrę do nowych słuchaczy!

Koniec radia, niech żyje radio! 7 września zapraszam na premierowy odcinekNAJWAŻNIEJSZE – podcast Mikołaja Foksa o tym czego nie przegapić gdy jesteś rodzicem. A później w każdy kolejny czwartek na YouTube i chwilę później na platformy podcastowe!

Cieszę się, bo live na YouTubie daje możliwość komentarzy i pytań słuchaczy, a także lepszą dostępność do już nagranych materiałów. 

W świecie pełnym treści uruchomienie czegoś nowego to spore wyzwanie. Jestem przekonany, że moje audycje będą jakością bronić się same. Dlatego będę wdzięczny za wszelkie: suby, lajki, polecenia znajomy i każdą inną aktywność 🙂