🎓 Na tej stronie znajdziesz informację o warsztatach stacjonarnych. 
👩‍💻 Szukasz możliwości ojcowskiego rozwoju online? Kliknij TUTAJ! 

MISJA TATA – ojcowskie warsztaty strategiczne!

Cześć! Jeśli tu jesteś to pewnie bycie tatą jest dla Ciebie czymś bardzo ważnym. Pewnie masz w głowie kilka pomysłów na to, jakim tatą chciałbyś być. Pewnie wiesz co w praktyce chciałbyś zrobić wspólnie ze swoimi dziećmi i dla nich.

Ojcowskie wizje snuje wielu z nas, ale codzienna rzeczywistość te wizje zabija. Wydaje się, że minęła chwila i nagle orientujemy się, że dzieciństwo naszych pociech – czyli czas na realizacje wspaniałych pomysłów – uciekło bezpowrotnie. Ciągłe zerkanie na zegarek to za mało.

Tymczasem ojcowską misję naprawdę można dobrze zaplanować. A dzięki ułożeniu indywidualnej strategii mieć wiele przestrzeni na spontaniczność. Jeśli nie chcesz przegapić najważniejszych chwil dzieciństwa swoich dzieci, to zapraszam Cie na warsztaty MISJA TATA – zajęcia, w których wzięło udział już niemal 100 mężczyzn.

To mój autorski warsztat dla ojców, którzy chcą świadomie przeżyć to, co w życiu najważniejsze. Dzięki niemu nauczysz się jak w zabieganym świecie poddanym dyktaturze zegarków, nie zapomnieć o używaniu życiowego kompasu!

DLACZEGO TO ROBIĘ?

Częścią mojego życia zawodowego jest prowadzenie szkoleń z zarządzania. Obecnie jako trener biznesu współpracuję z firmą FranklinCovey Polska. Wspieram też managerów i specjalistów jak business coach. Więcej przeczytasz na mojej stronie zawodowej. Pasjonują mnie tematy biznesowe, ale nie mniej pasjonuje mnie ojcostwo (dlatego piszę tego bloga i prowadzę audycje dla rodziców). Z tych dwóch pasji zrodziło się marzenie by stworzyć autorski program warsztatów dla ojców…

Chciałem z pomocą narzędzi używanych w czasie szkoleń biznesowych oraz przy wykorzystaniu zdobytej wiedzy (psychologicznej i pedagogicznej) i własnych rodzicielskich doświadczeń, pomagać mężczyznom w stawaniu się lepszymi ojcami. Marzenia przekute w plan stają się rzeczywistością. Dlatego bardzo serdecznie zapraszam Cię na mój autorski, ojcowski warsztat strategiczny!


PUNKTY I LICZBY – KILKA SŁÓW O CO W TYM CHODZI 

 • 12 – taka (+/-2) jest optymalna liczba uczestników warsztatu
 • 11 – albo nawet więcej pytań postawisz sobie o swoje ojcostwo
 • 10 – książek o wychowaniu daje tyle co jeden warsztat w gronie innych ojców
 • 9 – na 10 żon chciałoby, żeby ich mężczyzna wziął udział w tym warsztacie
 • 8 – mniej więcej tyle godzin trwają warsztaty, a odbywa się zwykle w sobotę
 • 7 – tyle strategii bycia efektywnym ojcem analizujemy
 • 6 – lub trochę więcej naprawdę ważnych rzeczy nigdy nie zrobisz z dziećmi bez planu
 • 5 – na warsztat przychodzi elita – mniej więcej 5% mężczyzn stara się być świadomymi ojcami
 • 4 – bo mniej więcej tyle przerw na kawę sobie robimy
 • 3 – poziomy ojcowskiej aktywności, od których zaczynamy pracę
 • 2 – kluczowe, realistyczne i mające moc działania masz na koniec
 • 1 – wizja której osiągnięcie strategicznie planujemy
 • 0 – bo możesz dopiero planować ojcostwo, ale i tak jesteś zaproszony
 • – planujemy ojcowską misję do samego końca, żeby ocalać to co ważne
 • TERMINY I MIEJSCE – warsztaty odbywają się dwa razy w roku – w soboty w Warszawie. 
  • Najbliższe odbędą się : 18 listopada 2023 KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ
  • Chcesz dostać informację gdy pojawią się terminy kolejnych edycji? Wypełnij TEN formularz.
 • PIENIĄDZE – koszt warsztatów uwzględnia: kawę, herbatę i coś na ząb w przerwach oraz materiały szkoleniowe itp.:
    • 300zł – 1 osoba – cena standardowa
    • 450zł – 1 osoba + 60 minut indywidualne spotkanie on-line po warsztatach
    • 750zł – 3 osoby – bilet grupowy
    • Bardzo chcesz wziąć udział w warsztatach, ale są dla Ciebie za drogie? Napisz do mnie – spróbujemy coś na to zaradzić.
 • VOUCHER – czyli bilet za 300 zł ważny przez rok na dowolnie wybrany termin /warsztaty odbywają się co pół roku/, to dobry pomysł np. na prezent ślubny, urodzinowy, świąteczny, lub z okazji narodzin dziecka. Tym nie mniej o wyborze dnia warsztatu decyduje kolejność zgłoszeń.
 • ZAPISY – żeby się zgłosić wypełnij TEN FORMULARZ – w odpowiedzi otrzymasz niezbędne szczegóły. Napisz do mnie jeśli masz dodatkowe pytania: zawodojciec@gmail.com
 • DLA FIRMY? – ten warsztat rozwija kompetencje przydatne w domu i pracy, jeśli chcesz mogę poprowadzić go w Twojej firmie – napisz do mnie i porozmawiajmy o szczegółach.
 • KONTYNUACJA – absolwenci warsztatów tworzą społeczność, która wymienia się doświadczeniami i bierze udział w wydarzeniach (spotkaniach i webinarach) organizowanych w ramach zamkniętej grupy. Przechodząc przez warsztaty automatycznie stajesz się członkiem tej społeczności.

Powyższe liczby są subiektywnie oparte na: badaniach, własnych obserwacjach i doświadczeniu innych ojców. 

📚📅👩‍💻💡🎓

Szukasz warsztatów on-line dla ojców?
Zerknij TUTAJ!!!


OPINIE UCZESTNIKÓW

Warsztat uświadomił mi, że niezwykle cenne jest planowanie swojego życia, zwłaszcza życia rodzinnego. Pokazał także rolę ojca jako rodzinnego stratega. Najważniejsza jednak była dla mnie możliwość-okazja do zatrzymania się i refleksji nad ojcostwem jako czymś po prostu bardzo ważnym. — Kuba

Warsztaty serdecznie polecam wszystkim, zarówno świeżo upieczony jak i doświadczonym ojcom. Inwestując odrobinę czasu i energii w aktywny udział w szkoleniu, otrzymałem zestaw przemyślanych narzędzi, dzięki którym jestem w stanie świadomie spojrzeć na moje cele, zadania oraz wyzwania związane ze świadomym rodzicielstwem w perspektywie czasu. Inwestycja warta poczynienia 🙂Jerzy

Polecam gorąco warsztat Mikołaja. To zawodowy szkoleniowiec oraz zawodowy ojciec, który w tym warsztacie łączy te dwie cechy – profesjonalnie przekazuję wiedzę i podpowiada konkretne sposoby i metody jak stać się lepszym tatą, bazując na własnej praktyce i doświadczeniu wielu wspaniałych ojców. W tych zabieganych czasach warto się zatrzymać i poświęcić kilka godzin na refleksję nad własnym ojcostwem, poznanie konkretnych pomysłów jak być lepszym tatą i konkretne zaplanowanie działań żeby ten cel osiągnąć.  — Maciek

Mogę śmiało rekomendować ojcowski warsztat strategiczny prowadzony przez Mikołaja. To kompendium wiedzy o tym jak budować relacje w rodzinie i być świadomym ojcem. Określenie „kompendium wiedzy” nie powinno jednak nikogo zmylić ani zniechęcić, nie powinno też pozostawić wrażenia „przekazywania teorii”. Mikołaj pomaga zdobyć narzędzia, które – umiejętnie wykorzystane – mogą zmienić mężczyzn biorących udział w Warsztacie. Te kilka godzin to dobrze wykorzystany czas, by odkryć i realizować Ojcowską Misję. Polecam!  — Przemek


Tak w praktyce pracujemy 😉