🎓 Na tej stronie znajdziesz informację o warsztatach stacjonarnych. 
👩‍💻 Szukasz możliwości ojcowskiego rozwoju online? Kliknij TUTAJ! 

MISJA TATA – ojcowskie warsztaty strategiczne!

🎯Ojcostwo – jak wszystko co ważne – należy zaczynać od strategii!🌱
Dlatego zapraszam Cię na warsztaty, w czasie których strategicznie planujemy rodzicielstwo, a to oznacza, że wypracowujemy długofalowy plan (kto ma czas, co chwilę robić nowe plany?) dzięki, któremu będziesz sukcesywnie realizować TRZY WAŻNE CELE!

1️⃣ Być rodzicem jakim zawsze chciałeś być! Każdy z nas wie jak chce realizować swoje ojcostwo. Dlatego zamiast słuchać oczekiwań innych, docieramy do własnej wizji ojcostwa, by zacząć ją realizować w praktyce.

2️⃣ Nie przegapić dzieciństwa swoich dzieci i własnego rodzicielstwa! W byciu rodzicem jest dużo logistyki, ale czy gdy dzieci wyjdą z domu chcielibyśmy wspominać… logistykę? Dlatego identyfikujemy to co naprawdę ważne i tworzymy plan jak tego nie przegapić.

3️⃣ Czerpać satysfakcję z rodzicielstwa. Dla wielu osób rodzicielstwo to przykry i bardzo męczący obowiązek. Tymczasem rodzicielstwo może być niesamowitym czasem budowania pięknych relacji i własnego rozwoju. Dlatego określamy konkretne działania, żeby mieć frajdę z bycia rodzicem.

KOMPAS ZAMIAST ZEGARKA!

Jeśli tu jesteś to pewnie bycie tatą jest dla Ciebie czymś bardzo ważnym. Zapewne masz w głowie kilka pomysłów na to, jakim tatą chciałbyś być. Nawet wiesz co w praktyce chciałbyś zrobić wspólnie ze swoimi dziećmi i dla nich.

Ojcowskie wizje snuje wielu z nas, ale codzienna rzeczywistość te wizje zabija. Czasem „chwila” nieuwagi i orientujemy się, że dzieciństwo naszych pociech – czas na realizacje wspaniałych pomysłów – uciekło bezpowrotnie. Ciągłe zerkanie na zegarek to za mało.

Dlatego powstała MISJA TATAT – autorskie strategiczne warsztaty dla ojców, którzy chcą świadomie przeżyć to, co w życiu najważniejsze. Dzięki niemu nauczysz się jak w zabieganym świecie poddanym dyktaturze zegarków, nie zapomnieć o używaniu życiowego kompasu!

🤼‍♂️ Chcesz zorganizować cykl krótszych spotkań dla męskiej grupy? 
👁️ Zerknij TUTAJ, lub napisz do mnie: zawodojciec(at)gmail.com

DLACZEGO TO ROBIĘ?

Częścią mojego życia zawodowego jest prowadzenie szkoleń z zarządzania. Jako trener biznesu od lat współpracuję z firmą FranklinCovey Polska. Wspieram też managerów i specjalistów jak business coach. Więcej przeczytasz na mojej stronie zawodowej. Pasjonują mnie tematy biznesowe, ale nie mniej pasjonuje mnie ojcostwo. Z tych dwóch pasji zrodziło się marzenie by stworzyć autorski program warsztatów dla ojców…

Chciałem z pomocą narzędzi używanych w czasie szkoleń biznesowych oraz przy wykorzystaniu zdobytej wiedzy (psychologicznej i pedagogicznej) i własnych rodzicielskich doświadczeń, pomagać mężczyznom w stawaniu się lepszymi ojcami. Marzenia przekute w plan stają się rzeczywistością. Dlatego bardzo serdecznie zapraszam Cię na mój autorski, ojcowski warsztat strategiczny!

LICZBY – CZYLI KILKA SŁÓW O CO W TYM CHODZI

 • 12 – taka (+/-2) jest optymalna liczba uczestników warsztatu
 • 11 – albo nawet więcej pytań postawisz sobie o swoje ojcostwo
 • 10 – książek o wychowaniu daje tyle co jeden warsztat w gronie innych ojców
 • 9 – na 10 żon chciałoby, żeby ich mężczyzna wziął udział w tym warsztacie
 • 8 – mniej więcej tyle godzin trwają warsztaty, a odbywa się zwykle w sobotę
 • 7 – tyle strategii bycia efektywnym ojcem analizujemy
 • 6 – lub trochę więcej naprawdę ważnych rzeczy nigdy nie zrobisz z dziećmi bez planu
 • 5 – na warsztat przychodzi elita – mniej więcej 5% mężczyzn stara się być świadomymi ojcami
 • 4 – bo mniej więcej tyle przerw na kawę sobie robimy
 • 3 – poziomy ojcowskiej aktywności, od których zaczynamy pracę
 • 2 – kluczowe, realistyczne i mające moc – zdefiniujesz dla siebie takie 2 działania
 • 1 – wizja której osiągnięcie strategicznie planujemy
 • 0 – bo możesz dopiero planować ojcostwo, ale i tak jesteś zaproszony
 • ∾ – planujemy ojcowską misję do samego końca, żeby ocalać to co ważne

Powyższe liczby są subiektywnie oparte na: badaniach, własnych obserwacjach i doświadczeniu innych ojców. 


TERMINY I MIEJSCE – warsztaty odbywają się dwa razy w roku. Pracujemy jeden dzień, w sobotę, przez 7 godziny, w Warszawie. Zaczynamy wspólną kawą o 8:45 i kończymy koło 16:00.
> Najbliższa edycja odbędzie się : 7 września 👉 KLIKNIJ i zapisz się!
> Chcesz dostać informację gdy pojawią się terminy kolejnych edycji? Wypełnij TEN formularz.

Niebawem zapraszam na dwudniowe warsztaty realizowane w ramach Fundacji Masculinum – kliknij!

KOSZTY – cena warsztatów uwzględnia materiały szkoleniowe oraz kawę, herbatę i coś na ząb w przerwach.
> 500zł – 1 osoba – cena standardowa
> 700zł – 1 osoba + 60 minut indywidualne spotkanie on-line po warsztatach
Bardzo chcesz wziąć udział w warsztatach, ale są dla Ciebie za drogie? Napisz do mnie maila z tytułem: warsztaty + fundusz stypendialny.

VOUCHER – czyli bilet za 500 zł ważny przez rok na dowolnie wybrany termin jednodniowych warsztatów /odbywają się dwa razy w roku/, to dobry pomysł np. na prezent ślubny, urodzinowy, świąteczny, lub z okazji narodzin dziecka. Tym nie mniej, o wyborze dnia warsztatu decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY – żeby się zgłosić wypełnij TEN FORMULARZ – w odpowiedzi otrzymasz niezbędne szczegóły. Napisz do mnie jeśli masz dodatkowe pytania: zawodojciec@gmail.com

DLA FIRMY? – warsztaty MISJA TATA nie tylko rozwija kompetencje przydatne w domu i pracy. Bardziej poukładane życie rodzinne, to więcej zasobów w życiu zawodowym. Jeśli chcesz mogę poprowadzić warsztaty w Twojej firmie – napisz do mnie i porozmawiajmy o szczegółach.

KONTYNUACJA – absolwenci warsztatów tworzą społeczność, która wymienia się doświadczeniami i bierze udział w wydarzeniach (spotkaniach i webinarach) organizowanych w ramach zamkniętej grupy. Przechodząc przez warsztaty automatycznie stajesz się członkiem tej społeczności.

📚📅👩‍💻💡🎓

Szukasz warsztatów on-line dla ojców?
Zerknij TUTAJ!!!


OPINIE UCZESTNIKÓW

Warsztat uświadomił mi, że niezwykle cenne jest planowanie swojego życia, zwłaszcza życia rodzinnego. Pokazał także rolę ojca jako rodzinnego stratega. Najważniejsza jednak była dla mnie możliwość-okazja do zatrzymania się i refleksji nad ojcostwem jako czymś po prostu bardzo ważnym. — Kuba

Warsztaty serdecznie polecam wszystkim, zarówno świeżo upieczony jak i doświadczonym ojcom. Inwestując odrobinę czasu i energii w aktywny udział w szkoleniu, otrzymałem zestaw przemyślanych narzędzi, dzięki którym jestem w stanie świadomie spojrzeć na moje cele, zadania oraz wyzwania związane ze świadomym rodzicielstwem w perspektywie czasu. Inwestycja warta poczynienia 🙂Jerzy

Polecam gorąco warsztat Mikołaja. To zawodowy szkoleniowiec oraz zawodowy ojciec, który w tym warsztacie łączy te dwie cechy – profesjonalnie przekazuję wiedzę i podpowiada konkretne sposoby i metody jak stać się lepszym tatą, bazując na własnej praktyce i doświadczeniu wielu wspaniałych ojców. W tych zabieganych czasach warto się zatrzymać i poświęcić kilka godzin na refleksję nad własnym ojcostwem, poznanie konkretnych pomysłów jak być lepszym tatą i konkretne zaplanowanie działań żeby ten cel osiągnąć.  — Maciek

Mogę śmiało rekomendować ojcowski warsztat strategiczny prowadzony przez Mikołaja. To kompendium wiedzy o tym jak budować relacje w rodzinie i być świadomym ojcem. Określenie „kompendium wiedzy” nie powinno jednak nikogo zmylić ani zniechęcić, nie powinno też pozostawić wrażenia „przekazywania teorii”. Mikołaj pomaga zdobyć narzędzia, które – umiejętnie wykorzystane – mogą zmienić mężczyzn biorących udział w Warsztacie. Te kilka godzin to dobrze wykorzystany czas, by odkryć i realizować Ojcowską Misję. Polecam!  — Przemek


Nasze materiały warsztatowe 😉