MISJA TATA – ojcowskie warsztaty strategiczne!

Cześć! Jeśli tu jesteś to pewnie bycie tatą jest dla Ciebie czymś bardzo ważnym. Pewnie masz w głowie kilka pomysłów na to, jakim tatą chciałbyś być. Pewnie wiesz co w praktyce chciałbyś zrobić wspólnie ze swoimi dziećmi i dla nich.

Ojcowskie wizje snuje wielu z nas, ale codzienna rzeczywistość te wizje zabija. Wydaje się, że minęła chwila i nagle orientujemy się, że dzieciństwo naszych pociech – czyli czas na realizacje wspaniałych pomysłów – uciekło bezpowrotnie. Ciągłe zerkanie na zegarek to za mało.

Tymczasem ojcowską misję naprawdę można dobrze zaplanować. A dzięki ułożeniu indywidualnej strategii mieć wiele przestrzeni na spontaniczność. Jeśli nie chcesz przegapić najważniejszych chwil dzieciństwa swoich dzieci, to zapraszam Cie na warsztaty MISJA TATA – zajęcia, w których wzięło udział już niemal 100 mężczyzn.

To mój autorski warsztat dla ojców, którzy chcą świadomie przeżyć to, co w życiu najważniejsze. Dzięki niemu nauczysz się jak w zabieganym świecie poddanym dyktaturze zegarków, nie zapomnieć o używaniu życiowego kompasu!

DLACZEGO TO ROBIĘ?

Częścią mojego życia zawodowego jest prowadzenie szkoleń z zarządzania. Obecnie jako trener biznesu współpracuję z firmą FranklinCovey Polska. Wspieram też managerów i specjalistów jak business coach. Więcej przeczytasz na mojej stronie zawodowej. Pasjonują mnie tematy biznesowe, ale nie mniej pasjonuje mnie ojcostwo (dlatego piszę tego bloga i prowadzę audycje dla rodziców). Z tych dwóch pasji zrodziło się marzenie by stworzyć autorski program warsztatów dla ojców…

Chciałem z pomocą narzędzi używanych w czasie szkoleń biznesowych oraz przy wykorzystaniu zdobytej wiedzy (psychologicznej i pedagogicznej) i własnych rodzicielskich doświadczeń, pomagać mężczyznom w stawaniu się lepszymi ojcami. Marzenia przekute w plan stają się rzeczywistością. Dlatego bardzo serdecznie zapraszam Cię na mój autorski, ojcowski warsztat strategiczny!


PUNKTY I LICZBY – KILKA SŁÓW O CO W TYM CHODZI 

 • 12 – taka (+/-2) jest optymalna liczba uczestników warsztatu
 • 11 – albo nawet więcej pytań postawisz sobie o swoje ojcostwo
 • 10 – prawie tyle godzin trwa warsztat, a odbywa się zwykle w sobotę
 • 9 – na 10 żon chciałoby, żeby ich mężczyzna wziął udział w tym warsztacie
 • 8 – książek o wychowaniu daje tyle co jeden warsztat w gronie innych ojców
 • 7 – tyle strategii bycia efektywnym ojcem analizujemy
 • 6 – lub trochę więcej naprawdę ważnych rzeczy nigdy nie zrobisz z dziećmi bez planu
 • 5 – na warsztat przychodzi elita – mniej więcej 5% mężczyzn stara się być świadomymi ojcami
 • 4 – bo mniej więcej tyle przerw na kawę sobie robimy
 • 3 – poziomy ojcowskiej aktywności, od których zaczynamy pracę
 • 2 – dania, które jemy w przerwie obiadowej
 • 1 – wizja której osiągnięcie strategicznie planujemy
 • 0 – bo możesz dopiero planować ojcostwo, ale i tak jesteś zaproszony
 • – planujemy ojcowską misję do samego końca, żeby ocalać to co ważne
 • TERMINY I MIEJSCE – warsztaty odbywają się dwa razy w roku – w soboty w Warszawie. 
 • PIENIĄDZE – koszt warsztatów uwzględnia obiad, poczęstunek w przerwach, materiały szkoleniowe itp.:
    • 300zł – 1 osoba – cena standardowa
    • 450zł – 1 osoba + 60 minut indywidualne spotkanie on-line po warsztatach
    • 600zł – 3 osoby – bilet grupowy
    • Bardzo chcesz wziąć udział w warsztatach, ale są dla Ciebie za drogie? Napisz do mnie – spróbujemy coś na to zaradzić.
 • VOUCHER – czyli bilet za 300 zł ważny przez rok na dowolnie wybrany termin /warsztaty odbywają się co pół roku/, to dobry pomysł np. na prezent ślubny, urodzinowy, świąteczny, lub z okazji narodzin dziecka. Tym nie mniej o wyborze dnia warsztatu decyduje kolejność zgłoszeń.
 • ZAPISY – żeby się zgłosić wypełnij TEN FORMULARZ – w odpowiedzi otrzymasz niezbędne szczegóły. Napisz do mnie jeśli masz dodatkowe pytania: zawodojciec@gmail.com
 • DLA FIRMY? – ten warsztat rozwija kompetencje przydatne w domu i pracy, jeśli chcesz mogę poprowadzić go w Twojej firmie – napisz do mnie i porozmawiajmy o szczegółach.
 • KONTYNUACJA – absolwenci warsztatów tworzą społeczność, która wymienia się doświadczeniami i bierze udział w wydarzeniach (spotkaniach i webinarach) organizowanych w ramach zamkniętej grupy. Przechodząc przez warsztaty automatycznie stajesz się członkiem tej społeczności.

Powyższe liczby są subiektywnie oparte na: badaniach, własnych obserwacjach i doświadczeniu innych ojców. 

/Jeśli szukasz warsztatów on-line dla ojców, to zerknij tutaj!!!/


OPINIE UCZESTNIKÓW

Warsztat uświadomił mi, że niezwykle cenne jest planowanie swojego życia, zwłaszcza życia rodzinnego. Pokazał także rolę ojca jako rodzinnego stratega. Najważniejsza jednak była dla mnie możliwość-okazja do zatrzymania się i refleksji nad ojcostwem jako czymś po prostu bardzo ważnym. — Kuba

Warsztaty serdecznie polecam wszystkim, zarówno świeżo upieczony jak i doświadczonym ojcom. Inwestując odrobinę czasu i energii w aktywny udział w szkoleniu, otrzymałem zestaw przemyślanych narzędzi, dzięki którym jestem w stanie świadomie spojrzeć na moje cele, zadania oraz wyzwania związane ze świadomym rodzicielstwem w perspektywie czasu. Inwestycja warta poczynienia 🙂Jerzy

Polecam gorąco warsztat Mikołaja. To zawodowy szkoleniowiec oraz zawodowy ojciec, który w tym warsztacie łączy te dwie cechy – profesjonalnie przekazuję wiedzę i podpowiada konkretne sposoby i metody jak stać się lepszym tatą, bazując na własnej praktyce i doświadczeniu wielu wspaniałych ojców. W tych zabieganych czasach warto się zatrzymać i poświęcić kilka godzin na refleksję nad własnym ojcostwem, poznanie konkretnych pomysłów jak być lepszym tatą i konkretne zaplanowanie działań żeby ten cel osiągnąć.  — Maciek

Mogę śmiało rekomendować ojcowski warsztat strategiczny prowadzony przez Mikołaja. To kompendium wiedzy o tym jak budować relacje w rodzinie i być świadomym ojcem. Określenie „kompendium wiedzy” nie powinno jednak nikogo zmylić ani zniechęcić, nie powinno też pozostawić wrażenia „przekazywania teorii”. Mikołaj pomaga zdobyć narzędzia, które – umiejętnie wykorzystane – mogą zmienić mężczyzn biorących udział w Warsztacie. Te kilka godzin to dobrze wykorzystany czas, by odkryć i realizować Ojcowską Misję. Polecam!  — Przemek


Tak w praktyce pracujemy 😉