„NAJWAŻNIEJSZE – podcast o tym czego nie przegapić gdy jesteś rodzicem”

Spotykamy się live w każdy czwartek o godzinie 21 na 👉 YouTubie – zapraszam do słuchania podcastu i komentowania na żywo!

Następnego dnia podcastu można posłuchać na 👉 Spotify, 👉 Google Podcasts i 👉 Apple Podcasts.

Wcześniej przez 7 lat na antenie Polskiego Radia Dzieciom poprowadziłem 400 audycji w ramach Strefy Rodzica, a ta strona wyglądała tak jak poniżej.


📆 Od maja 2016
W każdy piątek o 21
📻
Na antenie Polskiego Radia Dzieciom.
🎤
2 godziny rozmów o rodzicielstwie i nie tylko…

Kiedy znajduję czas na radio pośród innych zobowiązań?

W każdy piątek po pracy lecę do domu, żeby spędzić czas z dziećmi. Gdy już położę dzieci spać to ruszam w kierunku gmachu głównego Polskiego Radia. Moja rodzina i kalendarz dobrze wiedzą, że każdy piątek na antenie Polskiego Radia Dzieciom o godzinie 21 prowadzę wieczorny program „Strefa Rodzica.

Zrealizowałem już ponad 330 audycji… Skąd czerpię tematy?

Z trzech źródeł! Jeśli czegoś o rodzicielstwie nie wiem. Jeśli coś wydaje mi się ciekawe i trzeba to sprawdzić. Wreszcie wtedy kiedy to co wiem uważam za naprawdę ważne. Poniżej znajdziesz część tematów, ale jak widać brakuje mi czasu, żeby spisywać wszystkie tytuły i dać linki do wszystkich nagranych audycji…

PODCAST – Strefa Rodzica / Zawód Ojciec  

Dawno, dawno temu radio było moim głównym miejscem pracy. Przez 7 lat tworzyłem różne formy radiowe… Potem wiele się zmieniło i praca przed mikrofonem musiała zejść na dalszy plan. W inny sposób zacząłem zarabiać na życie. Zdobywałem nowe doświadczenia i nowe umiejętności.

Aż przyszedł dzień, który mnie zaskoczył. To było w maju 2016 roku. Wtedy po raz pierwszy poprowadziłem audycję dla rodziców w Polskim Radiu Dzieciom. Poprowadziłem, prowadzę do dziś i zadaję sobie ciągle jedno pytanie. Czy jeśli prowadzę bloga i audycje radiowe, to jestem radiowcem, czy już podcasterem?

Nie wiem jaka jest poprawna odpowiedź. Wiem jednak, że ludzie lubią słuchać tego co dla nich przygotowuję. Dlatego staram się (z różnym skutkiem) uzupełniać listę wszystkich nagrań zrealizowanych w ramach prowadzonej przeze mnie Strefy Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom. Jestem przekonany, że każdy rodzic znajdzie tu coś dla siebie. Kliknij i słuchaj – zapraszam!