Jak nie dać się ponieść emocjom? Wielu mężczyzn nie zna odpowiedzi na to pytanie, choć wielu czuje poważne wyrzuty sumienia, gdy straci panowanie nad sobą… Możliwe, że tu jest coś co może ci pomóc!

180 minut – jedno spotkanie podzielone na 3 bloki tematyczne – to wystarczający czas, żeby zacząć zmieniać schemat swoich ojcowskich reakcji i myślenia o 180 stopni. Dlatego zapraszam Cię na 3+1 odsłony pracy on-line nad emocjami, w kontekście relacji z: dziećmi, partnerką i sobą samym.

CO ZYSKASZ DZIĘKI SPOTKANIOM?

  • Konkretne rzeczy, które możesz zrobić, żeby lepiej panować nad emocjami.
  • Obiektywizację swojej sytuacji – dzięki spotkaniu z innymi ojcami.
  • Własny i realistyczny plan działania do zmiany w obszarze emocji.
  • Podstawową wiedzę na temat emocji w relacji do dzieci, partnerki i siebie.
  • Zimną analizę (na którą nigdy nie masz czasu) „gorących” sytuacji.
  • Zrozumiesz, czego nie rozumiesz i co możesz z tym zrobić.
  • I jeszcze sporo innych, które niepotrzebnie wydłużyłby ten opis…

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

Pracować będziemy on-line w stałej grupie 5-10 osób. To nie za mało i nie za dużo na zbudowanie dobrego klimatu i interakcji. Stały skład grupy jest bardzo ważny. Dlatego nie ma możliwości wykupienia udziału tylko w jednym spotkaniu z trzech. Trzy będą też formy pracy: wprowadzenia, praca własna i rozmowa.

Mikołaj, czapki z głów. Wychodzę z krótkiego i relatywnie prostego spotkania z taką samo-myślą: „no kurde! Przecież o to właśnie ciągle ci chłopie chodziło”.

Jeden z uczestników „3 SPOTKAŃ O EMOCJACH”.

Pierwsze „zerowe” spotkanie wprowadzające odbędzie się we czwartek 4 lutego (przez Jitsi Meet) o godz. 21 i potrwa 60 minut. Zrobisz na nim pierwszy krok (a to już połowa drogi) do przejęcia kontroli nad własnymi emocjami. Zobaczysz w jaki sposób pracujemy i sprawdzisz, czy chcesz „zostać do końca” – kolejne spotkania odbędą się w trzy kolejne czwartki o godzinie 21 (tzn. 11.02, 18.02, 25.02).

Koszt „zerowego” spotkania to 15zł, czyli tyle co kawa na mieście. Gotowość kupienia kawy, gwarantuje pracę w gronie nieprzypadkowych osób... Zdecydowałem, że w obecnej sytuacji, gdy potrzeba radzenia sobie z trudnymi emocjami jest większa niż wcześniej – „zerowe” spotkanie jest BEZPŁATNE. Koszt pakietu 3 „właściwych” spotkań to 147zł (49zł za jedno spotkanie).

Zapraszam – to będzie mały krok, dający wielkie zmiany!
Mikołaj Foks