Jak nie dać się ponieść emocjom? Wielu mężczyzn nie zna odpowiedzi na to pytanie, choć wielu czuje poważne wyrzuty sumienia, gdy straci panowanie nad sobą… Po 3 miesiącach przerwy wracają męskie warsztaty o emocjach. Chcesz sprawdzić, czy mogą ci pomóc?

180 minut – jedno spotkanie podzielone na 3 bloki tematyczne – to wystarczający czas, żeby zacząć zmieniać schemat swoich ojcowskich reakcji i myślenia o 180 stopni. Dlatego zapraszam Cię na 3+1 odsłony pracy on-line nad emocjami, w kontekście relacji z: dziećmi, partnerką i sobą samym.

CO ZYSKASZ DZIĘKI SPOTKANIOM?

  • Konkretne rzeczy, które możesz zrobić, żeby lepiej panować nad emocjami.
  • Obiektywizację swojej sytuacji – dzięki spotkaniu z innymi ojcami.
  • Własny i realistyczny plan działania do zmiany w obszarze emocji.
  • Podstawową wiedzę na temat emocji w relacji do dzieci, partnerki i siebie.
  • Zimną analizę (na którą nigdy nie masz czasu) „gorących” sytuacji.
  • Zrozumiesz, czego nie rozumiesz i co możesz z tym zrobić.
  • I jeszcze sporo innych, które niepotrzebnie wydłużyłby ten opis…

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

Pracować będziemy on-line w stałej grupie 5-10 osób. To nie za mało i nie za dużo na zbudowanie dobrego klimatu i interakcji. Stały skład grupy jest bardzo ważny. Dlatego nie ma możliwości wykupienia udziału tylko w jednym spotkaniu z trzech. Trzy będą też formy pracy: wprowadzenia, praca własna i rozmowa.

Mikołaj, czapki z głów. Wychodzę z krótkiego i relatywnie prostego spotkania z taką samo-myślą: „no kurde! Przecież o to właśnie ciągle ci chłopie chodziło”.

Jeden z uczestników „3 SPOTKAŃ O EMOCJACH”.

Pierwsze „zerowe” spotkanie wprowadzające odbędzie się we czwartek 4 marca (przez Jitsi Meet) o godz. 21 i potrwa 60 minut. Zrobisz na nim pierwszy krok (a to już połowa drogi) do przejęcia kontroli nad własnymi emocjami. Zobaczysz w jaki sposób pracujemy i sprawdzisz, czy chcesz „zostać do końca” – kolejne spotkania odbędą się w trzy kolejne czwartki o godzinie 21 (tzn. 11.03, 18.03, 25.03).

Koszt „zerowego” spotkania to 15zł, czyli tyle co kawa na mieście. Gotowość kupienia kawy, gwarantuje pracę w gronie nieprzypadkowych osób... Zdecydowałem, że w obecnej sytuacji, gdy potrzeba radzenia sobie z trudnymi emocjami jest większa niż wcześniej – „zerowe” spotkanie jest BEZPŁATNE. Koszt pakietu 3 „właściwych” spotkań to 147zł (49zł za jedno spotkanie).

Zapraszam – to będzie mały krok, dający wielkie zmiany!
Mikołaj Foks