Szczęście dzieci, porządek w domu, dobrze płatna praca, wspólny czas tylko dla nas. Oboje w związku chcecie tego samego, ale w szczegółach wygląda to trochę inaczej? U wielu par to małe „trochę inaczej” ma wielkie znaczenie… Dlatego stworzyłem warsztaty on-line dla par!

„Trochę inaczej” zależy w dużej mierze od naszej wewnętrznej konstrukcji, od wewnętrznych motywatorów, które nas nakręcają i sprawiają, że: wolimy góry niż mazury, albo bardziej cenimy praktyczne niż piękne.


Nasze różnice czynią nas wyjątkowymi i jeśli dobrze je poznamy, to będą wspierały budowanie związku. Niestety wewnętrzne motywatory mogą też niszczyć relację jeśli zabraknie nam wspólnej refleksji nad nimi.

Potrzebę wspólnej refleksji i wzmocnienia związku sygnalizuje sporo absolwentów moich warsztatów stacjonarnych i on-line dla mężczyzn. Postanowiłem na te potrzeby odpowiedzieć i dlatego zapraszam ciebie (wraz z twoją drugą połówką) na jednorazowe, lekkie, krótkie, inspirujące, odkrywcze i dające do myślenia:
„To samo, ale trochę inaczej – warsztaty on-line dla par!”

CO ZYSKASZ DZIĘKI WARSZTATOM DLA PAR?

  • Czas na chwilę zatrzymania i głębszej rozmowy jako para (a nie rodzice).
  • Nowy wgląd w to co dziś daje wam wewnętrzny napęd.
  • Porównanie swoich motywatorów i wnioski jakie mogą z nich płynąć.
  • Usłyszenie innych par i obiektywizację własnej sytuacji.
  • Udział w warsztatach na miarę pandemicznych możliwości i czasu.
  • Odskocznie od codziennej logistyki i chwilę na refleksję.

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

Warsztaty dla par odbędą się (on-line przez Jitsi) we czwartek 7 stycznia o godzinie 21:00 i potrwa 100 minut! W grupie do 7 małżeństw będziemy: po pierwsze rozpoznawać swoje motywatory, po drugie we dwoje będziecie mieli okazję, żeby o nich chwilę pogadać, po trzecie wspólnie wyciągniemy ogólne wnioski co ze zdobytą wiedzą można zrobić. Na koniec dostaniecie „lekki” materiał do dalszych rozmów. Koszt spotkania to 89zł za parę.

Czy warto? Oto jak ocenili warsztaty uczestnicy edycji próbnej:> przypomniało nam to, co jest ważne w nasza relacji, jak podobni jesteśmy, ale i różni o raz nad czym mamy pracować
> dowiedzieliśmy się o skrajnie rożnym podejściu do ważnego obszaru
> dobry czas razem, choć samo narzędzie trochę podnosi brew zastanowienia
> spędziliśmy czas ze sobą, choć nie dowiedzieliśmy się nowości o sobie
> dobry czas – fajna opcja na wspólna rozmowę

Zapraszam – to będzie przyjemny i inspirujący wieczór!
Mikołaj Foks