Żyjemy w świecie w którym jest zbyt wiele… chwil trudnych i pięknych, obowiązków, możliwości, spraw, aspiracji, projektów, relacji, dóbr, okazji… Oto praktyczny przewodnik po tym jak sobie radzić w świecie przeciążenia i nadmiaru?

Przewodnik, o którym mowa składa się z 14 odcinków podcastu, które stworzyliśmy wspólnie z Marcinem Kwiecińskim [z którym znamy się od kilku lat – pomaga ludziom wychodzić z przepracowania a swoje działania pieczętuje marką Ogarnij Chaos].

Bardzo jesteśmy z tego materiału zadowoleni, bo wyszła nam dobra dynamika rozmów, udało się zawrzeć sporo praktycznych wskazówek i nie zabrakło też głębszych wątków, czasem nawet osobistych.

Premiera kolejnych odcinków co środę. Bardzo zapraszam do słuchania na YouTube, Spotify, a także bezpośrednio tutaj! Kolejne odcinki będą zamieszczane w tym wpisie.

Listen to „36: Co zrobić, gdy odkryłem, że nie radzę sobie z sobą samym?” on Spreaker. Listen to „35: Praca po pracy – jak regenerować się z dziećmi?” on Spreaker. Listen to „034: Produktywność!? Rz*gam produktywnością!!!” on Spreaker. Listen to „033: 4 rzeczy, których w pracy boją się specjaliści” on Spreaker. Listen to „032: Jak być ambitnym i nie dać się wykończyć?” on Spreaker. Listen to „031: Jak być odpowiedzialnym i nie dać się wykończyć?” on Spreaker. Listen to „030: Od jakich działań i narzędzi zacząć, gdy masz za dużo?” on Spreaker. Listen to „029: Jak mówić „nie”, gdy wszyscy chcą słyszeć „tak”?” on Spreaker. Listen to „028: Jak sprostać oczekiwaniom szefów, którym nie da się sprostać?” on Spreaker. Listen to „027: Od czego zacząć, gdy nie wiesz w co ręce włożyć?” on Spreaker. Listen to „026: O czym się nie mówi, gdy doświadczamy przeciążenia?” on Spreaker. Listen to „Sezon czwarty – Zapowiedź” on Spreaker.