Wystartowaliśmy z podcastem! My, czyli kto? Na jakim temat? Dlaczego „ważne audiodrogowskazy”? Dlaczego 12? Odpowiedzi na te pytania, plus nagrania w tym wpisie!

Marcin Kwieciński, z którym znamy się od kilku lat, pomaga ludziom wychodzić z przepracowania (a swoje działania pieczętuje marką Ogarnij Chaos). Ja pomagam innym tak planować życie (najczęściej ojcowskie), żeby nie przegapić w nim tego co naprawdę ważne. Lubimy się z Marcinem i postanowiliśmy połączyć siły!

Tak powstał wspólny podcast, o tym jak wyjść z przepracowania i zacząć robić to, co naprawdę ważne! Wybraliśmy 12 naprawdę istotnych kwestii, co do których mamy coś wartościowego do powiedzenia.

Tak powstało 12 audio drogowskazów, do posłuchania na platformach podcast-owych np. Spotify, a także bezpośrednio tutaj!które będą zamieszczane w tym wpisie.

Premiera nowego odcinka w każdą środę, począwszy od 8 marca 😉 Będziesz słuchał?

Listen to „025: Duchowość w wielkim świecie korporacji” on Spreaker. Listen to „024: Czy technologia nas ocali?” on Spreaker. Listen to „023: Jak codzienną gonitwą osiągnąć to co naprawdę ważne?” on Spreaker. Listen to „022: Czego (nie) warto bać się w życiu zawodowym?” on Spreaker. Listen to „021: Jesteś zwycięzcą, czy wolisz inaczej?” on Spreaker. Listen to „020: Work-life balance bez ściemy!” on Spreaker. Listen to „019: Jak utrzymać wysoką efektywność w świecie ciągłych wrzutek?” on Spreaker. Listen to „018: Co jeśli nie udaje mi się zrealizować wszystkich planów?” on Spreaker. Listen to „017: Czy ciebie też irytuje pytanie „Gdzie chcesz być za 5 lat”?” on Spreaker. Listen to „016: Co efektywność ma wspólnego z samotnością?” on Spreaker. Listen to „015: Dlaczego skupienie nie jest sexy?” on Spreaker. Listen to „014: Dlaczego odpoczynek nie przynosi regeneracji?” on Spreaker. Listen to „013: Sezon 3 – Zapowiedź” on Spreaker.