Warsztaty prowadzone jako seria 3 wieczornych spotkań, to nowa forma pracy nad ojcowskich rozwojem, która staje się coraz popularniejsza. Zobacz tematy warsztatów i sposób ich organizacji!

Warsztaty, które można przeprowadzić jako serię trzech wieczornych spotkań mają duży sens z kilku powodów: proces rozłożony w czasie ma większą skuteczność niż jednorazowa akcja, rozłożenie materiału daje możliwość zatrzymania się przy wybranych zagadnieniach, łatwiej wygospodarować 3 wieczory niż jedną sobotę.

Dla męski grup i środowisk, które gromadzą również mężczyzn stworzyłem programy rozwojowe oparte o 3 wieczorne spotkania. Chcesz zorganizować takie warsztaty w swojej okolicy? Napisz do mnie na: zawodojciec(at)gmail.com – sprawdzimy jak można to zrobić w praktyce!

WYBRANE TEMATY WARSZTATÓW:
1/ „TRZY spotkania o EMOCJACH: dziecka, żony i własnych – czyli jak radzić sobie z emocjami w rodzinie”
2/ “Pierwsze zakupy. Pierwszy telefon. Pierwsza randka. Czyli kiedy tata musi być pierwszy i jak w praktyce towarzyszyć dzieciom dorastaniu”
3/„Trzech pilnuj, resztę odpuść! Czyli jak budować trwałe relacje w rodzinie.
Warsztaty dla ojców, o trzech najważniejszych zadaniach taty i jak w praktyce je realizować – oraz o odpuszczaniu całej reszty, bo zrobią się same. /poniżej szerszy opis/

„Trzech pilnuj, resztę odpuść! Warsztaty dla ojców, o trzech najważniejszych zadaniach taty i jak w praktyce je realizować – oraz o odpuszczaniu całej reszty, bo zrobią się same.

😓 Pracujesz do późna i brakuje ci czasu dla rodziny? Chcesz być zaangażowanym tatą, ale codzienne obowiązki biorą górę nad wartościowym rodzinnym czasem? Konflikty z dziećmi i drugą połówką sprawiają, że wasze relacje korodują i nie bardzo wiadomo co z tym zrobić? Brakuje ci czasu na refleksję i inspiracji do skutecznych działań, od których kalendarz nie urośnie jak balon?

💡 Dobrostan rodziny – każdego z rodziców oraz dzieci w dużej mierze zależy od trzech kwestii. Choć ich zaopiekowanie wprowadza jakość rodzinnego życia na wyższy poziom, to wielu rodziców traktuje je jak mniej ważny dodatek. Dlaczego? Bo nie przypominają o sobie równie regularnie jak rachunki za prąd i nie krzyczą równie głośnio jak dzieci, które chcą jeszcze jedną bajkę z YouTuba. Gdy jesteś tatą zawsze jest dużo spraw na głowie. Wystarczy, że przypilnujesz trzech, resztę odpuść! Przyjdź na warsztaty i dowiedz się więcej!!!

🛠️ Warsztaty będą podzielone na trzy części. W każdej z nich:
– zweryfikujesz ojcowską kondycję w każdym z omawianych obszarów, ✅
– znajdziesz inspiracje jak (w sobie właściwy sposób) zadać o daną kwestię 💪
– zdefiniujesz konkretne działania i zrobisz realistyczny plan dla siebie 🗺️
– wyjdziesz z gotowymi rozwiązaniami na bardziej satysfakcjonujące ojcostwo 🌟
– nie zabraknie czasu na refleksję i wymiany inspiracji w ojcowskim gronie 🤝

Warsztaty prowadzi Mikołaj Foks – twórca ojcowskich warsztatów strategicznych oraz innych warsztatów dla rodziców. Autor 400 audycji radiowych dla rodziców w Polskim Radiu. Obecnie tematykę rodzicielską porusza w ramach własnego podcastu. Autor bloga zawodojciec.pl. Dla firm prowadzi szkolenia z zarządzania projektami. Prywatnie mąż i ojciec pięciorga dzieci.