Jaki masz plan na piątek? Ja po pracy lecę do domu, żeby spędzić czas z dziećmi, a jak już je położę spać to ruszam w kierunku gmachu głównego Polskiego Radia.

To właśnie tam w każdy piątek na antenie Polskiego Radia Dzieciom o godzinie 21 prowadzę wieczorny program „Strefa Rodzica.

Razem z zaproszonymi gośćmi rozmawiamy o tym wszystkim co wiąże się z pełną przygód rodzicielską codziennością!

Dawno, dawno temu radio było moim głównym miejscem pracy. Przez 7 lat tworzyłem różne formy radiowe… Potem wiele się zmieniło i praca przed mikrofonem musiała zejść na dalszy plan. W inny sposób zacząłem zarabiać na życie. Zdobyłem nowe doświadczenia i nowe umiejętności. Aż przyszedł dzień, który mnie zaskoczył. W tym dniu po raz pierwszy poprowadziłem audycję dla rodziców w Polskim Radiu Dzieciom. Poprowadziłem, prowadzę do dziś i zadaję sobie ciągle jedno pytanie. Czy jeśli prowadzę bloga i audycje radiowe, to jestem radiowcem czy już podcasterem? Nie wiem jaka jest poprawna odpowiedź. Wiem jednak, że ludzie lubią słuchać tego co dla nich przygotowuję. Dlatego postanowiłem wstecznie uzupełnić listę wszystkich nagrań zrealizowanych w ramach prowadzonej przeze mnie Strefy Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom. Może i Ty znajdziesz tu coś dla siebie? Kliknij i słuchaj – zapraszam!

PODCAST – Strefa Rodzica / Zawód Ojciec  

 

 

 

Poniższą listę wybranych audycji stworzyłem już dość dawno. Od tego czasu przybyło sporo materiału…

Na razie zostawiam ją w takiej formie jak jest, ale stopniowo będę ją przerabiał wedle powyższej numeracji.

WIĘŹ

PRACA

ZARZĄDZANIE W RODZINIE

PRZYGODA

DOROSŁOŚĆ 

WYCHOWANIE

ZWIĄZEK

RODZINA

SZKOŁY „POZA SCHEMATEM”

EDUKACJA

POCZĄTKI