Jaki masz plan na piątek? Ja po pracy lecę do domu, żeby spędzić czas z dziećmi, a jak już je położę spać to ruszam w kierunku gmachu głównego Polskiego Radia. To właśnie tam w każdy piątek na antenie Polskiego Radia Dzieciom o godzinie 21 prowadzę wieczorny program „Strefa Rodzica. Razem z zaproszonymi gośćmi rozmawiamy o tym wszystkim co wiąże się z pełną przygód rodzicielską codziennością!

PODCAST – Strefa Rodzica / Zawód Ojciec  

Dawno, dawno temu radio było moim głównym miejscem pracy. Przez 7 lat tworzyłem różne formy radiowe… Potem wiele się zmieniło i praca przed mikrofonem musiała zejść na dalszy plan. W inny sposób zacząłem zarabiać na życie. Zdobywałem nowe doświadczenia i nowe umiejętności.

Aż przyszedł dzień, który mnie zaskoczył. To było w maju 2016 roku. Wtedy po raz pierwszy poprowadziłem audycję dla rodziców w Polskim Radiu Dzieciom. Poprowadziłem, prowadzę do dziś i zadaję sobie ciągle jedno pytanie. Czy jeśli prowadzę bloga i audycje radiowe, to jestem radiowcem, czy już podcasterem?

Nie wiem jaka jest poprawna odpowiedź. Wiem jednak, że ludzie lubią słuchać tego co dla nich przygotowuję. Dlatego staram się (z różnym skutkiem) uzupełniać listę wszystkich nagrań zrealizowanych w ramach prowadzonej przeze mnie Strefy Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom. Jestem przekonany, że każdy rodzic znajdzie tu coś dla siebie. Kliknij i słuchaj – zapraszam!